KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9109298

nr 910 9298

Blyerts

6 st, 1800-tal

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 september 2014
kl 19:44:45